Reklamy na wysokościach w miastach

Reklamy na wysokościach możemy zauważyć na przykład w Katowicach. Znajdziemy tam parę wyższych budynków w centrum. Jest to według większych koncernów, tym bardziej z ciuchami bardzo dobra reklama. Jednak jak myślicie ile taki format może kosztować? Kiedy można zamontować takową rzecz, skoro przecież w centrum ciągle w ciągu dnia jest masę ludzi, a instalacja takiej reklamy jednak jest ryzykowna. No dobra, ale załóżmy, że mamy dużo pieniędzy i czasu i możemy sobie o tym swobodnie pogadać.
Duże formaty, a cena i czas
Jak zastanawialiście na ile minimum musi wisieć taka reklama? Z pewnością może i nawet przez sekundę, ale pragnę zauważyć, że to właśnie cena gra tutaj największą rolę. Tak naprawdę mając pieniądze można wszystko, a mając w celu zarobek dodatkowy na takim formacie?
Tutaj podsuwa się pomysł reklamy miesięcznej. Miałaby ona wisieć w centrum przez miesiąc, dopóki, albo nie podpiszemy kontraktu na dłużej, czy też ktoś nie zapłaci więcej. Jakie mogą być tego koszta? Na pewno w 4-cyfrowej kwocie się nie zamknie. Dlaczego? Załóżmy, że przez główny plac w Krakowie przechodzi dziesięć tysięcy osób dziennie. Zasięg takowej reklamy w miesiącu może się zamykać na stu tysiącach unikalnych oglądających. Co najważniejsze jest to reklama lokalna, co ma oznaczać, że cennik takowej będzie jeszcze więcej. Jeśli dodamy do tego jakiś ekskluzywne miejsce to może się okazać, że na pięciu zerach nawet się nie skończy. Dla przykłady billboard taki przy drogach kosztuje nieraz koło dwustu złotych na miesiąc. Jest to dużo? Oczywiście, że tak! Ale nie porównujmy tego z tym. Jeśli chcesz wykonać to taniej to można wykorzystać w tym celu firmę zajmująca się takimi pracami jak wynajem podnośników koszowych np.
http://podnosniki-malopolska.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii czyszczenie, reklama na wysokościach i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>